Zemgales nodaļas aktualitātes

12.12.2017.  |   Drukas versija

Informācija pacientiem par ģimenes ārstu jaunu prakšu atvēršanu, prakšu slēgšanu,
atrašanās vietas izmaiņām un cita aktuāla informācija


  • No 2018. gada 1. janvāra tiek pārtrauktas līgumattiecības ar ģimenes ārsti Viju Podnieci un viņas praksē reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti. Atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā – Dobeles novada Dobeles pilsētā un Bērzes pagastā - Miltiņos, tiks piereģistrēti pie ģimenes ārstes Monikas Stacēvičas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Ģimenes ārstes Monikas Stacēvičas tālrunis 63725374. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams mājaslapas sadaļā "Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām". Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
  • No 2017. gada 1. decembra tiek pārtrauktas līgumattiecības ar ģimenes ārsti Gunu Zineri un viņas praksē reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti. Atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā – Jēkabpils novada Zasas pagastā, tiks piereģistrēti pie ģimenes ārstes Baibas Bērziņas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Ģimenes ārstes Baibas Bērziņas tālrunis 65229702, 28666967. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams mājaslapas sadaļā „Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām”. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
  • No 2017. gada 1. marta tiek pārtrauktas līgumattiecības ar ģimenes ārsti Veltu Lazdiņu un viņas praksē reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā – Jelgavas pilsētas Pārlielupē, tiks piereģistrēti pie Jelgavas poliklīnikā strādājošās ģimenes ārstes Jevgenijas Jeļisējevas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Jelgavas poliklīnikas ģimenes ārstu tālrunis 27885002. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams mājaslapas sadaļā „Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām”. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
  • No 2017. gada 1. janvāra tiek pārtrauktas līgumattiecības ar ģimenes ārsti Raineldu Ogli un viņas praksē reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti. Atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā – Tērvetes novada Augstkalnes pagastā, tiks piereģistrēti pie ģimenes ārstes Ilzes Lubgānes, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Ģimenes ārstes Ilzes Lubgānes tālrunis 28668773. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams mājaslapas sadaļā „Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām”. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

Sīkāka informācija Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļā Jelgavā, Zemgales prospektā 3, tālr. 63027249, 63007086, e-pasts: zemgale@vmnvd.gov.lv.