Kurzemes nodaļas aktualitātes

19.09.2017.  |   Drukas versija

Informācija pacientiem par ģimenes ārstu jaunu prakšu atvēršanu, prakšu slēgšanu,
atrašanās vietas izmaiņām un cita aktuāla informācija


 • No 2017. gada 1. septembra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Rozenkopfs Jānis - ārsta internista prakse – Slimnīcas iela 3, Saldus, Saldus novads, LV-3801. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti piereģistrēties pie jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta, aizpildot vienošanās anketu par reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta pacientu sarakstā divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts.
 • No 2016.gada 1.decembra līgumu ar Nacionālo veselības dienestu ir noslēgusi ģimenes ārste Tatjana Izgagina, kura savus pacientus pieņems Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” telpās – Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601, tālrunis 63622131.
 • No 2016.gada 1.oktobra līgumu ar Nacionālo veselības dienestu ir noslēgusi ģimenes ārste Amanda Ozoliņa, kura savus pacientus pieņems SIA "INATE" telpās – Celtnieku iela 36, Grobiņa, LV-3430, tālrunis 63490218.
 • No 2016.gada 1.jūlija līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Marutas Aivares ģimenes ārsta prakse – Republikas iela 5, Liepāja, LV-3401. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti piereģistrēties pie jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta, aizpildot vienošanās anketu par reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta pacientu sarakstā divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts.
 • No 2016.gada 1.janvāra līgumu ar Nacionālo veselības dienestu ir noslēgusi Violetas Capļinas - ģimenes ārsta prakse, kura atrodas “Bērnudārzs”, Cīrava, Cīravas pagasts, Aizputes novads, LV-3453, tālrunis 24114907.
 •  No 2016.gada 11.janvāra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Māras Jākobsones - ģimenes ārsta prakse – Lielā iela 24, Kandava, Kandavas novads, LV-3120. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti piereģistrēties pie jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta, aizpildot vienošanās anketu par reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta pacientu sarakstā divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts.
 • No 2016.gada 1.janvāra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Regīnas Gaures ģimenes ārsta prakse – "Pagastmāja", Tiņģere, Īves pagasts, Talsu novads, LV-3261. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti piereģistrēties pie jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta, aizpildot vienošanās anketu par reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta pacientu sarakstā divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts.
 • No 2016.gada 1.janvāra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Mārtiņa Baloža ģimenes ārsta prakse – "Bērnudārzs", Cīravas pagasts, Aizputes novads, LV-3453. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti piereģistrēties pie jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta, aizpildot vienošanās anketu par reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta pacientu sarakstā divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts.
 • No 2016.gada 1.janvāra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Gaļinas Pehotas ģimenes ārsta prakse – Inženieru iela 60, Ventspils, LV-3600. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti piereģistrēties pie jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta, aizpildot vienošanās anketu par reģistrāciju vai pārreģistrāciju ģimenes ārsta pacientu sarakstā divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts.

 

Kurzemes teritorijā bērnus var piereģistrēt pie pediatriem:

 • Annas Čuderes ārsta prakse pediatrijā un bērnu neiroloģijā, Kalna iela 2-3, Talsi, Talsu novads, tālr.22035534;
 • Ievas Ozolas ārsta prakse pediatrijā, Kalna iela 2-3, Talsi, Talsu novads, tālr.22035534;
 • SIA "L. Jansones ārsta prakse pediatrijā", Ventspils iela 12, Kuldīga, tālr.26593939;
 • Evas Gobas ārsta prakse pediatrijā un fizikālā un rehabilitācijas medicīnā, Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601, tālr.29398393.

 

Sīkāka informācija Nacionālā veselības dienesta Kurzemes nodaļā - Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4, 3. stāvs, tālr.63323471, e-pasts: kurzeme@vmnvd.gov.lv