Jūnija un jūlija izdalāmi sejas aizsargmasku un respiratoru apjomi

02.06.2020.  |   Drukas versija

No 2020. gada 1. jūnija tiek turpināta sejas aizsargmasku un respiratoru piegāde ārstniecības iestādēm, kas ir līgumā ar NVD, un tām ārstniecības iestādēm, kas aizpildīja anketu NVD mājas lapā par aizsarglīdzekļu nepieciešamību maksas pakalpojumu sniedzējiem. Atgādinām, ka no valsts budžeta līdzekļiem iegādāto individuālo aizsarglīdzekļu (aizsargmasku un respiratoru) piegāde ārstniecības iestādēm no 2020. gada 27. aprīļa tiek veikta ar Latvijas pasta starpniecību.

Ārstniecības iestādēm, kas ir līgumā ar NVD, individuālo aizsarglīdzekļu apjoms tiks piegādāts diviem mēnešiem – jūnijam un jūlijam, bet tām ārstniecības iestādēm, kas aizpildīja anketu NVD mājas lapā, aizsarglīdzekļu apjoms tiks piegādāts vienam mēnesim – jūnijam.

Zemāk pieejami jūnija un jūlija individuālo aizsarglīdzekļu saraksts, kas tiks izdalīts ar Latvijas pasta starpniecību. Informācija atspoguļota sadalījumā pa filiālēm un pakalpojumu veidiem (ģimenes ārsti, sekundāri veselības aprūpes pakalpojumi (SAVA), mājas aprūpe, zobārstniecība, kas ir attiecināmi uz NVD līgumpartneriem un atsevišķi sadaļa – maksas pakalpojumi, kas attiecināma uz ārstniecības iestādēm, kas aizpildījušas anketu NVD mājas lapā par individuālo aizsardzības līdzekļu nepieciešamību) izdalāmais sejas aizsargmasku un respiratoru skaits. Ir pieejams saraksts PDF un Excel formatos: