Aprīļa un maija izdalāmi sejas aizsargmasku un respiratoru apjom

01.06.2020.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no valsts budžeta līdzekļiem iegādāto individuālo aizsarglīdzekļu (aizsargmasku un respiratoru) piegāde ārstniecības iestādēm no 2020. gada 27. aprīļa tiek veikta ar Latvijas pasta starpniecību.

Ārstniecības iestādēm, kas ir līgumā ar NVD un sniedz sekundāros veselības aprūpes vai zobārstniecības pakalpojumu, ar Latvijas pasta starpniecību tika piegādāti aprīļa mēnesim plānotie, bet iepriekš nepiegādātie respiratoru un aizsargmaksu apjomi (sekundārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem tiek piegādāti respiratori, zobārstniecības pakalpojumu sniedzējiem tiek piegādāti gan respiratori, gan sejas aizsargmaskas).

No 2020. gada 5. maija tika veikta sejas aizsargmasku un respiratoru izdale maija mēnesim ārstniecības iestādēm, kas ir līgumā ar NVD un tām ārstniecības iestādēm, kas aizpildīja anketu NVD mājas lapā par aizsarglīdzekļu nepieciešamību.

Zemāk pieejami aprīļa un maija individuālo aizsarglīdzekļu saraksti, kas izdalīti ar Latvijas pasta starpniecību. Informācija atspoguļota sadalījumā pa filiālēm un pakalpojumu veidiem (ģimenes ārsti, sekundāri veselības aprūpes pakalpojumi (SAVA), mājas aprūpe, zobārstniecība, kas ir attiecināmi uz NVD līgumpartneriem un atsevišķi sadaļa – maksas pakalpojumi, kas attiecināma uz ārstniecības iestādēm, kas aizpildījušas anketu NVD mājas lapā par individuālo aizsardzības līdzekļu nepieciešamību) izdalāmais sejas aizsargmasku un respiratoru skaits. Ir pieejami divu veidu saraksti: