Aicina jauniešus uz lekciju par EVAK sniegtajām iespējām, dodoties studēt uz ārzemēm

26.04.2019.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests (NVD) valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu ietvaros, š.g. 10. maijā, plkst. 13.00 aicina jauniešus apmeklēt bezmaksas lekciju par Eiropas veselības apdrošināšanas kartes (EVAK) sniegtajām iespējām, dodoties studēt uz kādu no ES vai EEZ dalībvalstīm un Šveici.

Lekcijas laikā jaunieši varēs saņemt noderīgu informāciju par to, kas ir EVAK karte un kā to izmantot, ja studiju laikā ārzemēs nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Savukārt pēc lekcijas ikviens tiek laipni aicināts noformēt EVAK karti NVD Centrālā biroja Klientu apkalpošanas centrā (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja, 3.stāvā). Lai EVAK karti noformētu klātienē, līdzi jāņem pase vai eID karte. EVAK karte tiek izsniegta bez maksas.

Tāpat Atvērto durvju dienas ietvaros ikvienam interesentam no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00 NVD Klientu apkalpošanas centrā būs iespēja iepazīties un iegūt informāciju par EVAK sniegtajām priekšrocībām, kā arī saņemt dažādus informatīvos materiālus.

Lai apmeklētu lekciju, aicinām sūtīt pieteikumu (vārds, uzvārds, e-pasta adrese) uz tanita.tamme-zvejniece@vmnvd.gov.lv līdz š.g. 6. maijam.*

*Ja tiks saņemti ne mazāk kā 10 pieteikumi, lekcija norisināsies Nacionālā veselības dienesta Centrālajā birojā, Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja, 4.stāvā, konferenču zālē.