Pabeigta medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju atlases pretendentu izvērtēšana

22.03.2019.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē līgumpartnerus, ka ir pabeigta valsts apmaksātu medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju atlases pretendentu izvērtēšana. Lēmumi par atlases rezultātiem pretendentiem par pakalpojumiem diennakts stacionārā tiks nosūtīti līdz 27. martam, savukārt par pakalpojumiem ambulatori – līdz marta beigām.

 

Medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju atlases komisija ir pieņēmusi arī lēmumu, ka:

  • tiesības sniegt medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus diennakts stacionārā atbilstoši atlases procedūras rezultātiem pretendenti iegūs no 2019. gada 1. aprīļa.
  • tiesības sniegt medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus ambulatori vai dienas stacionārā – pretendentiem tiks piešķirtas no 2019. gada 1. oktobra. Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā vēsturisko pacientu plūsmu, ārstniecības iestādēs veidotās rindas pakalpojumu saņemšanai un ietekmi, kādu uz pacientiem un pakalpojuma pieejamību radīs atlases rezultāti, ja pakalpojumu sniegšana atbilstoši tiem tiks uzsākta bez pārejas laika.  

Līdz ar to līdz 2019. gada 1. oktobrim medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus ambulatori vai dienas stacionārā turpina sniegt tās ārstniecības iestādes, kurām šobrīd ir spēkā esošs līgums par medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu ambulatori vai dienas stacionārā.

Finanšu paziņojumi par plānoto līguma apjomu periodam no 2019. gada 1. aprīļa līdz 2019. gada 30. septembrim ārstniecības iestādēm tiks nosūtīti līdz marta beigām.