Rīkos konferenci par aktualitātēm veselības aprūpē

05.06.2017.  |   Drukas versija

Lai nepastarpināti uzrunātu ģimenes ārstus un veselības aprūpes vadības speciālistus un sniegtu svarīgāko informāciju par aktualitātēm veselības nozarē, Veselības ministrija šā gada 16. jūnijā plkst.13:00 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Latvijas Onkoloģijas centrs" (Hipokrāta ielā 4) rīkos konferenci "Aktualitātes veselības aprūpē".

Konferences ietvaros ģimenes ārstus paredzēts informēt par "zaļā koridora" darbības aspektiem onkoloģijas slimnieku ārstēšanā un aprūpē, nepieciešamo sadarbības pilnveidošanu starp ģimenes ārstu un onkologu; par E-veselības aktualitātēm (līgumu slēgšanas procesu, lietojamību, mācību materiāliem nozares speciālistiem, sistēmas pilnveidošanas procesu u.c.); par veselības aprūpes sistēmas reformu un priekšlikumiem primārās veselības aprūpes turpmākai attīstībai, tai skaitā par Eiropas Savienības struktūrfondu sniegto atbalstu gan speciālistu tālākizglītībai, gan infrastruktūras uzlabošanai. Ģimenes ārstus paredzēts arī informēt par aktualitātēm veselības veicināšanas un veselības aprūpes organizācijas jautājumos.

Ārstniecības personām, kuras piedalīsies konferencē līdz tās beigām, tiks piešķirti 2,5 tālākizglītības punkti*. Dalība konferencē ir bez maksas. Interesenti ir aicināti reģistrēties dalībai konferencē līdz š.g. 12. jūnijam, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu.

* Tālākizglītības punkti tiek piešķirti saskaņā ar 2013. gada 3. janvāra Ministru kabineta noteikumiem Nr.943 "Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība".

 

Informāciju sagatavoja:
Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas preses sekretāre Agnese Zarāne
Tālrunis: 67876106; 20388356; e-pasts: agnese.zarane@vm.gov.lv