Notiks seminārs par aktuālajiem E-veselības ieviešanas jautājumiem

31.05.2017.  |   Drukas versija

No 1. līdz 2. jūnijam viesnīcā "Astor" (Rīga, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 10) norisināsies Veselības ministrijas sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju (PVO) organizētais seminārs par aktuālajiem E-veselības ieviešanas jautājumiem ar ieinteresēto Latvijas ārstniecības iestāžu, ārvalstu ekspertu un PVO pārstāvju piedalīšanos.

Semināra dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē un diskutēt par aktuālajiem E-veselības jautājumiem, kā arī uzklausīt PVO, Norvēģijas, Grieķijas, Igaunijas, Zviedrijas un citu valstu ekspertu ieteikumus, kas balstīti uz šo valstu pieredzi.

1. jūnijā Nacionālā veselības dienesta speciālisti iepazīstinās ar pārskatu par E-veselības sistēmu un tās ieviešanas gaitu Latvijā, savukārt veselības aprūpes speciālisti dalīsies pieredzē, lietojot E-veselību. Semināra laikā PVO pārstāvji prezentēs Latvijas E-veselības sistēmas novērtējumu un priekšlikumus veiksmīgai sistēmas ieviešanai. Savukārt 2. jūnijā seminārā tiks diskutēts par ārstniecības iestāžu un privātprakšu sagatavošanās procesu E-veselības sistēmas izmantošanai un informācijas drošības piemērošanu Latvijas E-veselības sistēmā.

 

Informāciju sagatavoja:
Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas preses sekretāre Agnese Zarāne
Tālrunis: 67876106; 20388356; e-pasts: agnese.zarane@vm.gov.lv