Atvērto durvju diena Nacionālajā veselības dienestā

26.09.2016.  |   Drukas versija

Šo piektdien, 30. septembrī, visā Latvijā norisināsies Atvērto durvju diena, kuru sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām organizē Valsts kanceleja. Atvērto durvju diena iedzīvotājiem sniedz iespēju iepazīt valsts pārvaldi, kā arī uzzināt vērtīgu informāciju par valsts pārvaldes iestāžu darbu un pakalpojumiem.

Nacionālajā veselības dienestā Atvērto durvju diena norisināsies no plkst. 10.00 līdz 16.00. Tās ietvaros apmeklētājiem tiks demonstrēta prezentācija par veselības aprūpes saņemšanas iespējām ģimenes ārsta praksē, tajā skaitā par to, kā izvēlēties ģimenes ārstu atbilstoši savai dzīvesvietai, kādos gadījumos pie ģimenes ārsta var doties bez pierakstīšanās, ko ietver profilaktiskā pārbaude pie ģimenes ārsta un citu būtisku informāciju.

Apmeklētājiem būs pieejami arī dažādi drukātie informatīvie materiāli par veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespējām un kārtību ģimenes ārsta praksē, kā arī valsts apmaksātām profilaktiskajām pārbaudēm.

Atvērto durvju dienas aktivitātes norisināsies Eiropas veselības apdrošināšanas karšu izsniegšanas telpā, līdz ar to iedzīvotāji varēs apvienot divas lietderīgas lietas – uzzināt vērtīgu informāciju par ģimenes ārstu prakšu darbību un bez maksas saņemt Eiropas veselības apdrošināšanas karti.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Adrese: Nacionālā veselības dienesta centrālais birojs, Rīga, Cēsu iela 31 k3 (6. ieeja, 3. stāvs).