Pieteikumi E-veselības mācībam tiks pieņemti līdz marta beigām

22.03.2016.  |   Drukas versija

Ņemot vērā, ka E-veselības mācību grupu un dalībnieku skaits ir ierobežots, informējam, ka pieteikšanās mācībām turpināsies līdz 2016. gada 31. martam.

Atgādinām, ka pieteikuma anketas aizpildīšana ir nepieciešama, lai Dienests varētu plānot vēlamo mācību grupu norisi, bet tā negarantē vietu mācību grupā vēlamajā mēnesī. Ja iepriekš jau anketa ir aizpildīta, atkārtoti vēlreiz tas nav jāveic.

Lūdzu piesakieties mācībām atbildīgi, lai Dienestam būtu iespējams nodrošināt mācības visiem interesentiem. Gadījumos, ja nevarat apmeklēt piedāvātās mācības, lūdzu savlaicīgi atsakiet savu dalību, lai dotu iespēju mācības apmeklēt kādam citam. Priecāsimies, ja, saņemot uzaicinājumu apmeklēt mācības, sniegsiet atbildi par iespēju piedalīties vai nepiedalīties pēc iespējas ātrāk. Jūsu atbilde ļaus mums piedāvāt apmeklēt mācības kādam citam. Ņemot vērā plašo interesi un ierobežoto vietu skaitu, saņemot uzaicinājumu uz konkrētām mācībām, aicinām to izmantot un neatlikt mācības uz vēlāku laiku.

Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu. Komplektējot konkrētu mācību grupu konkrētajā pilsētā, piedāvājumu piedalīties mācībās noteiktā dienā un vietā Jūs saņemsiet vienu mēnesi pirms mācībām. Izvēlētā mācību grupa ar Jums tiks saskaņota.

Mācības tiek piedāvātas vairākos moduļos, no kuriem katrs veselības aprūpes profesionālis var izvēlēties un apgūt vairākus moduļus. Piesakoties moduļiem, lūdzam ņemt vērā, ka pirmā un trešā moduļa saturs daļēji pārklājas. Pieteikšanās mācībām katrā no moduļiem notiek atsevišķi.

Mācības notiek septiņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā.

Pieteikšanās ir elektroniska! Noklikšķinot uz zemāk norādītajām saitēm, atvērsies anketa, kas ir jāaizpilda, lai pieteiktos mācībām. Ja neizdodas elektroniskā pieteikšanās, lūdzam zvanīt uz zemāk norādītajiem tālruņa numuriem.

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām:

  • 1. modulis ­– teorētiskās mācības. Mācības par E-veselības funkcionalitātēm, līgumu slēgšanu un datu drošību. Lai reģistrētos 1. modulim, spiediet šeit.
  • 2. modulispraktiskās mācības. Mācības par portāla lietošanu. Darbnespējas lapu, recepšu un nosūtījumu izrakstīšana (ieteicams pirms tam apmeklēt 1. moduli). Lai reģistrētos 2. modulim, spiediet šeit.

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām, kuras arī turpmāk plāno lietot kādu no esošajām ārstu programmām:

  • 3. modulis teorētiskās mācības. Vispārīgi par E-veselību, tās funkcionalitātēm, datu drošību. Lai reģistrētos 3. modulim, spiediet šeit.

Farmaceitiem un farmaceita asistentiem:

  • 4. modulisteorētiskās mācības. Mācības par E-veselības lietošanu, datu aizsardzību. Lai reģistrētos 4. modulim, spiediet šeit.
  • 5. modulispraktiskās mācības. Mācības par receptes izsniegšanu, elektronizāciju (ieteicams pirms tam apmeklēt 4. moduli). Lai reģistrētos 5.modulim, spiediet šeit.

Lūdzam ņemt vērā, ka pieteikšanās kādam no moduļiem nenozīmē reģistrāciju konkrētam mācību datumam. Par iekļaušanu konkrētas mācību grupas dalībnieku sastāvā tiksiet informēts atsevišķi.

 

Papildus informāciju par mācībām iespējams saņemt:

  • par mācībām Rīgā, Rēzeknē, Valmierā – tālr. 28303898;
  • par mācībām Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī, Liepājā – tālr. 26475979.