Tiek uzsākta reģistrācija mācībām par E-veselību

06.01.2016.  |   Drukas versija

2016. gada 5. janvārī tiek atsākta reģistrēšanās bezmaksas mācībām par E-veselību, E-veselības portāla lietošanu un datu drošību ārstniecības personām, ārstniecības atbalsta personām, farmaceitiem un farmaceitu asistentiem grupām. Mācības notiks 2016. gada pirmajos trīs mēnešos.

Mācības tiek piedāvātas vairākos moduļos, no kuriem katrs veselības aprūpes profesionālis var izvēlēties un apgūt vairākus. Reģistrācija katram modulim notiek atsevišķi. Lūgums ņemt vērā, ka pirmā un trešā moduļa saturs daļēji pārklājas.

Visu moduļu mācības notiks septiņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā. Ja šobrīd nav pieejama Jums vēlamā mācību moduļa grupa tuvākajā pilsētā, lūgums ņemt vērā, ka, mācības plānots turpināt līdz 2016. gada vidum.

 

Reģistrācija ir elektroniska! Noklikšķinot uz zemāk norādītajām saitēm, atvērsies anketa, kas ir jāaizpilda, lai reģistrētos mācībām.

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām:

  • 1. modulis ­– teorētiskās mācības. Mācības par E-veselības funkcionalitātēm, līgumu slēgšanu un datu drošību. Lai reģistrētos 1. modulim, spiediet šeit.
  • 2. modulispraktiskās mācības. Mācības par portāla lietošanu. Darbnespējas lapu, recepšu un nosūtījumu izrakstīšana (ieteicams pirms tam apmeklēt 1. moduli). Lai reģistrētos 2. modulim, spiediet šeit.

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām, kuras arī turpmāk plāno lietot kādu no esošajām ārstu programmām:

  • 3. modulis teorētiskās mācības. Vispārīgi par E-veselību, tās funkcionalitātēm, datu drošību. Lai reģistrētos 3.modulim, spiediet šeit.

Farmaceitiem un farmaceita asistentiem:

  • 4. modulisteorētiskās mācības. Mācības par E-veselības lietošanu, datu aizsardzību. Lai reģistrētos 4. modulim, spiediet šeit.
  • 5. modulispraktiskās mācības. Mācības par receptes izsniegšanu, elektronizāciju (ieteicams pirms tam apmeklēt 4. moduli). Lai reģistrētos 5.modulim, spiediet šeit.

Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu. Pēc tam tiks sniegta arī precizējoša informācija par kursu norisi. Plānotais mācību grafiks 2016. gada janvārim un februārim ir pieejams šeit.

Lūdzam pieteikties laikus, jo vietu skaits katrā grupā ir ierobežots. Gadījumā, ja grupa netiks aizpildīta, tā var tikt pārcelta uz citu norises datumu, par ko tiksiet atsevišķi informēti.

 

Papildu informāciju par mācībām iespējams saņemt:

  • par mācībām Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā – tālr. 67373235; 28303898;
  • par mācībām Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī – tālr. 26475979.