Četri NVD darbinieki starp labākajiem valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistiem

19.11.2015.  |   Drukas versija

Šodien, 19. novembrī, plkst.13.00 Ministru kabinetā godinās labākos valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistus, kuru profesionalitāti un atsaucību iedzīvotāji ir novērtējuši visatzinīgāk.

Uz šī gada klientu apkalpošanas goda balvas svinīgo pasniegšanas ceremoniju aicināti arī 50 novērtētākie valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālisti, tostarp četri Nacionālā veselības dienesta darbinieki – Olga Andrejevska, Ļena Jankovska, Anna Komarovska un Laura Ceļmillere-Ice.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies Ministru prezidente Laimdota Straujuma un eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Ar svinīgo ceremoniju tiks noslēgts pirmais "Laba servisa kustība valsts pārvaldē" kampaņas gads. Kampaņas mērķis ir attīstīt un stiprināt uz klientu orientētu kultūru, ikvienam iedzīvotājam nodrošinot tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus atbilstoši Klientu apkalpošanas rokasgrāmatā minētajiem standartiem.

Valsts kancelejas iniciatīva "Laba servisa kustība valsts pārvaldē" tiek īstenota, izmantojot ilgtspējīgus, digitālus sabiedrības līdzdalības rīkus – starptautiski atzīto mobilo lietotni "Futbols" un interneta vietni.