Reģistrēšanās E-veselības mācībām

16.11.2015.  |   Drukas versija

2015. gada 16. novembrī tiek uzsākta reģistrēšanās bezmaksas mācībām par E-veselību, E-veselības portāla lietošanu un datu drošību ārstniecības personām, ārstniecības atbalsta personām, farmaceitiem un farmaceitu asistentiem.

Mācības tiek piedāvātas vairākos moduļos, no kuriem katrs veselības aprūpes profesionālis var izvēlēties un apgūt vairākus moduļus. Reģistrācija katram modulim notiek atsevišķi.

Visu moduļu mācības notiks astoņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Cēsīs, Daugavpilī un Valmierā.


Reģistrācija ir elektroniska! Noklikšķinot uz zemāk norādītajām saitēm, atvērsies anketas, kas ir jāaizpilda.


Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām:

  • 1.modulis ­– teorētiskās mācības par E-veselības funkcionalitātēm, līgumu slēgšanu un datu drošību. Lai reģistrētos 1.modulim, spiediet šeit.
  • 2.modulispraktiskās mācības portāla lietošanā (ieteicams pirms tam apmeklēt 1. moduli). Lai reģistrētos 2.modulim, spiediet šeit.

 

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām, kuras arī turpmāk plāno lietot kādu no esošajām ārstu programmām:

  • 3.modulis teorētiskās mācības, vispārīgi par E-veselību, tās funkcionalitātēm, datu drošību. Lai reģistrētos 3.modulim, spiediet šeit.

 

Farmaceitiem un farmaceita asistentiem:

  • 4.modulisteorētiskās mācības par E-veselības lietošanu, datu aizsardzību. Lai reģistrētos 4.modulim, spiediet šeit.
  • 5.modulispraktiskās mācības receptes izsniegšana, elektronizācija (ieteicams pirms tam apmeklēt 4. moduli). Lai reģistrētos 5.modulim, spiediet šeit.

 

Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu. Pēc tam tiks sniegta arī precizējoša informācija par kursu norisi. Plānotais mācību grafiks 2015. gada decembrī ir pieejams šeit.

Lūdzam pieteikties laikus, jo vietu skaits katrā grupā ir ierobežots. Ja pieteikumu skaits pārsniegs pieejamo vietu skaitu, iespēju robežās lemsim par papildu mācību grupu organizēšanu vēl 2015. gada decembrī.

Vēršam uzmanību, ka arī 2016. gada pirmajā pusgadā būs pieejamas mācības visiem moduļiem un visās augstākminētajās pilsētās. Informācija par 2016. gada mācību grafiku tiks publicēta 2016. gada sākumā.

Papildu informāciju par mācībām iespējams saņemt:

  • 67373235; 28303898 (ārstiem un ārstniecības atbalsta personām);
  • 26475979 (farmaceitiem un farmaceita asistentiem).