Bezmaksas mācības par E-veselību

12.11.2015.  |   Drukas versija

2015. gada decembrī tiks uzsāktas bezmaksas mācības par E-veselību, E-veselības portāla lietošanu un datu drošību ārstniecības personām, ārstniecības atbalsta personām, farmaceitiem un farmaceitu asistentiem. Mācības norisināsies astoņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Cēsīs, Daugavpilī un Valmierā.

Mācības tiek organizētas piecos moduļos:

  • 1. modulis - Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām teorētiskās mācības par E-veselības funkcionalitātēm, līgumu slēgšanu un datu drošību.
  • 2. modulis - Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām praktiskās mācības portāla lietošanā (ieteicams pirms tam apmeklēt 1. moduli).
  • 3. modulis - Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām, kuras arī turpmāk plāno lietot kādu no esošajām ārstu programmām, teorētiskās mācības. Vispārīgi par E-veselību, tās funkcionalitātēm, datu drošību.
  • 4. modulis – Farmaceitiem un farmaceita asistentiem teorētiskās mācības par E-veselības lietošanu, datu aizsardzību.
  • 5. modulis – Farmaceitiem un farmaceita asistentiem praktiskās mācības receptes izsniegšana, elektronizācija (ieteicams pirms tam apmeklēt 4. moduli).

Katram mācību dalībniekam pēc nepieciešamības ir iespēja pieteikties un mācīties arī vairākos moduļos.

Reģistrācija mācībām tiks uzsākta 2015. gada 16. novembrī, kad mājaslapas sadaļā "Aktualitātes" tiks publicēta saite uz e-reģistrācijas vietni. Reģistrācija notiks elektroniski - lūdzu, sekojiet līdzi jaunumiem sadaļā "Aktualitātes"!

 

Publicējam plānoto 2015. gada decembra mācību norises grafiku: 

Informācija par 2016. gada pirmajā pusgadā paredzētajām mācībām tiks publicēta 2016. gada sākumā.