Seminārs par datu apmaiņu E-veselībā

16.05.2015.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests rīko semināru ārstniecības iestāžu un aptieku informācijas sistēmu izstrādātājiem "Seminārs informācijas sistēmu izstrādātājiem par datu apmaiņas testēšanu ar E-veselības sistēmu". Seminārs norisināsies 2015. gada 1. jūlijā no plkst. 9:00 līdz 16:30, Nacionālā veselības dienesta telpās Rīgā, Cēsu ielā 31 k-3 (6.ieeja, 4.stāvs).

Seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Ministru kabineta noteikumi Nr.134 "Noteikumi par vienoto veselības nozares elektronisko informācijas sistēmu" – E-veselības prioritārie moduļi un drošības prasības;
  • Biznesa procesu demonstrācija E-veselības portālā – e-recepte, darbnespējas lapa;
  • Saslēguma izveide ar E-veselības sistēmu, sertifikāti, piekļuves tiesību pieprasījumi (.NET, JAVA, PHP atjaunoti piemēri);
  • Web servisu izsaukumi;
  • Klasifikatoru datu saņemšana.

Seminārs paredzēts tiem informācijas sistēmu izstrādātājiem, kuri vēlas izstrādāt datu apmaiņu starp savu informācijas sistēmu un Vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmu.

Šajā seminārā tiek aicināti piedalīties dalībnieki – ārstniecības iestāžu un aptieku informācijas sistēmu izstrādātāji ar IT priekšzināšanām. Interesentiem lūdzam pieteikties līdz šī gada 26. jūnijam, sūtot pieteikumu ar pārstāvētās iestādes nosaukumu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e-pastu eveseliba@eveseliba.gov.lv.

Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots.