Kur svētku brīvdienās saņemt medicīnisko palīdzību?

30.04.2015.  |   Drukas versija

Maija svētku brīvdienās iedzīvotājiem būs pieejams Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis, dežūrārsti lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī neatliekamos gadījumos būs iespēja vērsties steidzamās medicīniskās palīdzības punktos un slimnīcu uzņemšanas nodaļās.

Medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos iedzīvotāji varēs saņemt visu diennakti, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Konsultatīvā tālruņa pieredzējušie mediķi sniedz medicīniskas konsultācijas iedzīvotājiem, kad nepieciešams ģimenes ārsta padoms, bet sūdzības par veselības stāvokli ir parādījušās ārpus ārsta darba laika.

Arī gadījumā, ja iedzīvotājs šaubās par to, vai nepieciešams vērsties slimnīcas uzņemšanas nodaļā, vai pat zvanīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, ieteicams sazināties ar konsultatīvā tālruņa mediķiem un to pārrunāt.

Sazināties ar konsultatīvā tālruņa mediķiem iespējams arī rakstot e-pastu uz medkonsultacija@gmail.com vai rakstot saziņas programmā "Skype" (lietotājvārds "medkonsultacija").

Ja brīvdienu laikā pēkšņi nepieciešams apmeklēt ģimenes ārstu, Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās var vērsties pie dežūrārstiem. Traumas gadījumā medicīnisko palīdzību var saņemt steidzamās medicīniskās palīdzības punktos.

Slimnīcu uzņemšanas nodaļas palīdzību sniedz neatliekamos gadījumos, kad ir apdraudēta veselība.