Izmaiņas, pieslēdzoties Vadības informācijas sistēmai

16.04.2015.  |   Drukas versija

Lai no 2015.gada 13.maija ārstniecības iestādes un aptiekas varētu piekļūt un strādāt Nacionālā veselības dienesta Veselības aprūpes pakalpojumu apmaksas norēķinu sistēmā "Vadības informācijas sistēma" (VIS), tām ir jāveic VPN ("tuneļa") klienta programmatūras nomaiņa visiem iestādes lietotājiem uz jaunu Palo Alto GlobalProtect VPN programmatūru.

Līdz 2015.gada 13.maijam Nacionālais veselības dienests nodrošinās paralēlu līdzšinējās VPN un jaunās Palo Alto VPN programmatūras darbību, un ikvienam lietotājam būs iespēja piekļūt un strādāt VIS ar jebkuru no minētajām VPN klienta programmatūrām.

Nacionālais veselības dienests lūdz iestādes neatlikt VPN klienta programmatūras nomaiņu uz termiņa beigām un izdarīt to pēc iespējas ātrāk. Palo Alto GlobalProtect VPN programmatūras uzstādīšanas instrukcija ir pieejama mājaslapas sadaļā "Speciālā programmatūra". 

Ja programmatūras uzstādīšanas procesā rodas problēmas vai jautājumi, lūdzam iestādes sazināties ar Nacionālā veselības dienesta Palīdzības dienestu, zvanot pa tālruni 67043737 vai rakstot uz e-pasta adresi hd@vmnvd.gov.lv.