Informācija L.Alupas, L.Zeiļukas un R.Draškas pacientiem

13.02.2015.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests informē, ka no 2015.gada 13.februāra valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus vairs nesniedz sertificētas ģimenes ārstes Laila Alupa, Ludmila Zeiļuka un Rita Draška.

Šo ārstu pacienti arī turpmāk varēs saņemt valsts apmaksātu veselības aprūpi, nosūtījumus un zāļu receptes. Ja nepieciešami ģimenes ārsta prakses pakalpojumi, pacienti šobrīd aicināti vērsties šādās ārstniecības iestādēs:

  • Lailas Alupas pacienti - Latvijas Jūras medicīnas centra Vecmīlgrāvja primārās veselības aprūpes centrā (Vecmīlgrāvja 5.līnija, Rīga, t.67340442);
  • Ludmilas Zeiļukas pacienti - Ādažu slimnīcā pie ģimenes ārstes Gintas Veides (Gaujas iela 13/15, Ādažu nov., t.67997990);
  • Ritas Draškas pacienti - Veselības centrā "Možums-1" (Bruņinieku iela 8, Rīga, t.67273435).

Šo trīs ģimenes ārstu pacientiem sešu mēnešu laikā jāpārreģistrējas pie kāda no ģimenes ārstiem, kas ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu. Lai veiktu pārreģistrāciju, jāizvēlas ģimenes ārsts, jāsazinās ar ārsta praksi un jāvienojas par reģistrācijas dienu un laiku. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Ar ģimenes ārstu sarakstu atbilstoši to darbības teritorijām var iepazīties šeit.

Tie pacienti, kuri sešu mēnešu laikā paši nebūs izvēlējušies jaunu ģimenes ārstu, tiks pārreģistrēti pie kāda no ģimenes ārstiem, par ko informācija tiks publicēta Nacionālā veselības dienesta mājaslapas sadaļā "Aktualitātes". Šo informāciju varēs noskaidrot arī zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darbdienās no plkst.8.30 līdz 17.00).