Atvērto durvju diena Nacionālajā veselības dienestā

06.09.2014.  |   Drukas versija

Šo piektdien, 10.oktobrī, visā Latvijā norisināsies Atvērto durvju diena, kas iedzīvotājiem sniedz iespēju iepazīt valsts pārvaldi, kā arī uzzināt noderīgu informāciju par valsts pārvaldes iestāžu darbu un ar to saistītiem pakalpojumiem.

Atvērto durvju diena Nacionālā veselības dienesta centrālajā birojā norisināsies no plkst.10.00 līdz 16.00. un tās ietvaros apmeklētāji varēs apskatīt informatīvus video klipus par valsts apmaksātas grūtniecības novērošanas un dzemdību palīdzības saņemšanas iespējām.

Video sniegs atbildes uz jautājumiem, kā izvēlēties ginekologu, kas veic valsts apmaksātu grūtnieču aprūpi; kādi izmeklējumi un analīzes jāveic grūtniecei; vai pirmsdzemdību kursi ir obligāti; kā saņemt valsts apmaksātu dzemdību palīdzību (tajā skaitā ģimenes dzemdības) u.c.

Būs pieejami dažādi informatīvie materiāli par valsts apmaksātu grūtnieču aprūpi, portālu topošajiem vecākiem Grutnieciba.lv, kā arī citi noderīgi materiāli par valsts apmaksātas veselības aprūpes saņemšanas iespējām.

Atvērto durvju diena Nacionālajā veselības dienestā ir iespēja apvienot divas lietderīgas lietas – gūt noderīgu informāciju par valsts apmaksātu grūtnieču aprūpi, kā arī bez maksas saņemt EVAK jeb Eiropas veselības apdrošināšanas karti, jo Atvērto durvju dienas aktivitātes norisināsies EVAK izsniegšanas telpā.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Adrese: Nacionālā veselības dienesta centrālais birojs, Rīga, Cēsu iela 31 k3 (6.ieeja, 3.stāvs).