Valsts portāls Grutnieciba.lv aicina uz zināšanu pēcpusdienu

17.09.2014.  |   Drukas versija

Jaunie vecāki un citi zinātkārie tiek aicināti bez maksas piedalīties valsts portāla Grutnieciba.lv rīkotajā zināšanu pēcpusdienā 26.septembrī, plkst. 14.00 Kalnciema kvartāla telpās, kurā nozares speciālisti stāstīs par mazuļa aprūpi pirmajos dzīves mēnešos.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ekspertu lekcijās uzzināt noderīgu informāciju par bērniņa kopšanu un aprūpi, jauno vecāku emocionālo labsajūtu, kā arī diskutēt par citiem jautājumiem, kas saistīti ar bērniņa ienākšanu ģimenē.

Dr.Vizma Meikšāne, sertificēts bērnu pediatrs – neirologs, ar klātesošajiem runās par jaundzimušā kopšanu un aprūpi, profilaktiskajām veselības pārbaudēm un citiem jautājumiem, kas saistīti ar mazuļa labsajūtu. Savukārt par to, ko nozīmē piedzimt par mammu un tēti jeb kā bērns izmaina jauno vecāku dzīvi, ar klātesošajiem diskutēs psiholoģe un vienlaikus arī piecu bērnu mamma Diāna Zande.

Pasākumā piedalīsies arī valsts portāla Grutnieciba.lv veidotāji, lai sniegtu atskatu uz portāla pastāvēšanas pirmajā pusgadā paveikto, uzklausītu vecāku ieteikumus portāla turpmākai attīstībai, kā arī sveiktu tos trīs vecāku pārus, kuru bērniņa gaidīšanas gaitām portāls un tā apmeklētāji šajā laikā sekoja līdzi.

Lai pieteiktos dalībai zināšanu pēcpusdienā, aicinām rakstīt e-pastu uz info@grutnieciba.lv vai zvanīt 67625339. Ieeja pasākumā bez maksas.

Valsts portāls Grutnieciba.lv ir veselības nozares profesionāļu veidots portāls topošajiem un jaunajiem vecākiem, kurā apkopota uzticama informācija par grūtniecības norisi, veselības pārbaudēm, dzemdībām un mazuļa kopšanu. Portālā iespējams uzdot jautājumus speciālistiem un dalīties pieredzē ar citiem portāla apmeklētājiem. Grutnieciba.lv veidojuši speciālisti no Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra, Nacionālā veselības dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas.