Bauskā notiks bezmaksas zināšanu pēcpusdiena topošajiem vecākiem

18.06.2014.  |   Drukas versija

Topošie vecāki un citi zinātkārie tiek aicināti bez maksas apmeklēt valsts portāla Grutnieciba.lv rīkoto zināšanu pēcpusdienu par veselīgu grūtniecības norisi un emocionālo labsajūtu mazuļa gaidīšanas laikā, kas norisināsies 30.jūnijā, plkst.17.30, Bauskas poliklīnikā.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ekspertu lekcijās uzzināt noderīgu informāciju, uzdot interesējošos jautājumus, kā arī iepazīties ar valsts portālā Grutnieciba.lv pieejamo informāciju.

Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas valdes locekle un ginekoloģe Daiga Baranovska stāstīs par to, kas jāņem vērā topošajiem vecākiem, rūpējoties par savu un gaidāmā bērniņa veselību, savukārt Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas klīnikas eksperts, ārsts-psihoterapeits Dr.Oļegs Plesunovs ar klātesošajiem runās par sajūtām un pārdomām bērniņa gaidīšanas laikā.

Lai pieteiktos bezmaksas dalībai pasākumā, aicinām rakstīt e-pastu uz grutniecibalv@gmail.com vai zvanīt 67625339. Pasākuma norises vieta: Bauskas poliklīnika, Dārza ielā 7/1.

Pasākumu cikls „Zināšanu pēcpusdienas Latvijas reģionos" ir valsts portāla Grutnieciba.lv iniciatīva ar mērķi sniegt iespēju uzzināt noderīgu un uzticamu informāciju par grūtniecības laiku un valsts apmaksātu grūtniecības novērošanu arī tiem topošajiem vecākiem, kas dzīvo Latvijas reģionos.

Valsts portāls Grutnieciba.lv ir veselības nozares profesionāļu veidots portāls topošajiem un jaunajiem vecākiem, kurā apkopota uzticama informācija par grūtniecības norisi, veselības pārbaudēm, dzemdībām un mazuļa kopšanu. Portālā iespējams uzdot jautājumus speciālistiem un dalīties pieredzē ar citiem portāla apmeklētājiem.

Grutnieciba.lv veidojuši speciālisti no Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra, Nacionālā veselības dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas.

Zināšanu pēcpusdiena topošajiem vecākiem notiks arī Smiltenē (7.jūlijā), Saldū (21.jūlijā) un Līvānos (11.augustā). Precīza informācija par pasākuma norisi šajās pilsētās tiks publicēta www.draugiem.lv/tavaiveselibai.