„Veselības centrs 11” pacientiem aprūpe tiek sniegta citās ārstniecības iestādēs

11.06.2014.  |   Drukas versija

Lai nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un sniegšanas nepārtrauktību, līdz ar „Veselības centrs 11" ēkas slēgšanu Rīgā, Mednieku ielā 11, ārstniecības iestādes sniegtos valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus pacienti turpmāk var saņemt citās ārstniecības iestādēs.

Ģimenes ārstu Irēnas Ružas un Dainas Lustikas konsultācijas var saņemt veselības centrā „Možums-1" (tālr.67273435), Bruņinieku ielā 8, savukārt ģimenes ārste Irina Paņina (tālr.67812696), Ilze Dziļuma (tālr.67812694) un Jolanta Martinsone-Bičevska (tālr.67333544) valsts apmaksātu aprūpi sniedz Brīvības ielā 68.

Ja saistībā ar ģimenes ārsta prakses atrašanās vietas maiņu ir apgrūtināta ārsta apmeklēšana, nepieciešamības gadījumā pacients, nepārreģistrējoties, var īslaicīgi vērsties pie cita ģimenes ārsta, kas sniedz valsts apmaksātu veselības aprūpi šajā teritorijā.

„Veselības centrs 11" nodrošināja arī ambulatoras speciālistu konsultācijas, kā arī sirds un asinsvadu diagnostiskos izmeklējumus. Šie pakalpojumi turpmāk tiks sniegti veselības centrā „Možums-1". Lai noskaidrotu informāciju par pakalpojumu saņemšanu, aicinām interesēties „Možums-1" reģistratūrā.

Abu ārstniecības iestāžu pārstāvji ir informējuši Nacionālo veselības dienestu, ka šobrīd tiek veikti sagatavošanās darbi, lai īstenotu „Veselības centrs" 11 medicīnisko iekārtu, dokumentācijas, kā arī cita aprīkojuma pārcelšanu uz „Možums-1".

Atgādinām, ka pacienti var izvēlēties saņemt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus arī citās ārstniecības iestādēs. Informācija par visām ārstniecības iestādēm, kas sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, pieejama mājaslapas sadaļā „Ambulatorās iestādes un ārsti speciālisti" vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darbdienās no plkst.8.30 līdz 17.00).