Valsts portāls Grutnieciba.lv rīko zināšanu pēcpusdienu

30.04.2014.  |   Drukas versija

Mātes dienas gaidās, topošie vecāki un citi zinātkārie tiek aicināti bez maksas piedalīties valsts portāla Grutnieciba.lv rīkotajā zināšanu pēcpusdienā, kas norisināsies 10.maijā plkst.12.00 Kalnciema kvartāla telpās.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ekspertu lekcijās uzzināt noderīgu informāciju par bērniņa gaidīšanas laiku un uzdot interesējošos jautājumus, kā arī iepazīties ar trim topošo vecāku pāriem, kuru bērniņu gaidīšanas gaitām turpmāk varēs sekot līdzi valsts portālā Grutnieciba.lv.

Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas valdes locekle un ginekoloģe Daiga Baranovska stāstīs par to, kas jāņem vērā topošajiem vecākiem, rūpējoties par savu un gaidāmā bērniņa veselību, savukārt Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas klīnikas eksperts Dr. Jānis Vītiņš ar klātesošajiem runās par sajūtām un pārdomām bērniņa gaidīšanas laikā.

Lai pieteiktos dalībai zināšanu pēcpusdienā, aicinām rakstīt e-pastu uz info@grutnieciba.lv vai zvanīt 67625339. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Valsts portāls Grutnieciba.lv ir veselības nozares profesionāļu veidots portāls topošajiem un jaunajiem vecākiem, kurā apkopota uzticama informācija par grūtniecības norisi, veselības pārbaudēm, dzemdībām un mazuļa kopšanu. Portālā iespējams uzdot jautājumus speciālistiem un dalīties pieredzē ar citiem portāla apmeklētājiem.

Grutnieciba.lv veidojuši speciālisti no Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra, Nacionālā veselības dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas.