Ārstniecības iestādēm turpmāk būs jāievada ziņas Ieroču reģistrā

28.04.2014.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests informē, ka saskaņā ar Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma prasībām, sākot ar 2014.gada 1.jūliju, ārstniecības iestādēm jāievada ziņas par personas veselības stāvokļa atbilstību ieroču glabāšanai (nēsāšanai) vai darbam ar ieročiem valsts informācijas sistēmas „Integrētā iekšlietu informācijas sistēma" apakšsistēmās „Ieroču reģistrs" un „Licenču un sertifikātu reģistrs".

Pēc Iekšlietu ministrijas Informācijas centra lūguma informējam, ka Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs ir izstrādājis un ievietojis Iekšlietu ministrijas Informācijas centra mājaslapas www.ic.iem.gov.lv sadaļā „Normatīvie akti" - „Vienošanās un līgumu paraugi" sadarbības līguma projektu par veselības pārbaužu ievadi iepriekš minētajos reģistros.

Ja Jūsu kompetencē ir veselības pārbaužu veikšana par personas veselības stāvokļa atbilstību ieroču glabāšanai (nēsāšanai) vai darbam ar ieročiem, Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs lūdz izdrukāt divus sadarbības līguma eksemplārus ar visiem pielikumiem, aizpildot līgumā prasīto informāciju, parakstīt abus līguma eksemplārus un iesniegt tos Iekšlietu ministrijas Informācijas centrā (Bruņinieku ielā 72b, Rīgā, LV-1009). Pēc parakstīšanas no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra puses Jums tiks atsūtīts Jūsu sadarbības līguma eksemplārs.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā par datu ievadi „Ieroču reģistrā" un „Licenču sertifikātu reģistrā", lūdzu sazināties ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Meklējamo objektu uzskaites nodaļas priekšnieku Edgaru Rubinu tālr.67208367, e-pasts - edgars.rubins@ic.iem.gov.lv.

Juridiskos jautājumos par sadarbības līguma slēgšanu lūdzu sazināties ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Juridiskās nodaļas juristi Ievu Jurkovsku tālr.67208788, e-pasts – ieva.jurkovska@ic.iem.gov.lv.