Īsākās rindas otolaringologa konsultācijas saņemšanai

13.11.2013.  |   Drukas versija

Ņemot vērā, ka atsevišķās ārstniecības iestādēs var būt garākas gaidīšanas rindas valsts apmaksātas speciālista konsultācijas saņemšanai, atgādinām, ka speciālistu konsultācijas sniedz daudzas ārstniecības iestādes un, ja konkrētā ārstniecības iestādē rinda ir gara, iespējams vērsties citā ārstniecības iestādē, kur gaidīšanas rindas nav vai tā ir īsāka.

Vietnē www.rindapiearsta.lv var noskaidrot, kurās ārstniecības iestādēs ir īsākās gaidīšanas rindas valsts apmaksātu pakalpojumu, tajā skaitā speciālista konsultācijas, saņemšanai.

Nacionālais veselības dienests 12.novembrī sazinājās ar vairākām ārstniecības iestādēm Rīgā, kas www.rindapiearsta.lv sarakstā norādījušas īsākās gaidīšanas rindas valsts apmaksātas otolaringologa (ausu-kakla-deguna ārsta) konsultācijas saņemšanai. Atbilstoši iestāžu sniegtajai informācijai, konsultāciju var saņemt šīs nedēļas laikā:

  • "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca" filiāle Juglas ielā 20 (bērniem) – pieraksts uz nākamo dienu (tālr.67536405);
  • "Veselības centrs-4" filiāle Valdemāra ielā 100 (bērniem) – pieraksts uz nākamo dienu (tālr.67517530);
  • "Medicīnas sabiedrība "Vesels" Sliežu ielā 19 (bērniem un pieaugušajiem) – konsultāciju var saņemt tajā pašā dienā  (tālr.67509640);
  • "Bolderājas poliklīnika" Kapteiņu ielā 7 (bērniem un pieaugušajiem) – konsultāciju var saņemt tajā pašā dienā  (tālr.67433278);
  • "Torņakalna poliklīnika" Kokles ielā 12 (bērniem un pieaugušajiem) – pieraksts uz 15.novembri (tālr.67612274).

Datus par rindām ārstniecības iestādes nosūta reizi mēnesī. Lai noskaidrotu aktuālāko informāciju par rindām, kā arī, lai veiktu pierakstu, jāvēršas konkrētas ārstniecības iestādes reģistratūrā.

Gadījumā, kad jāgaida rindā bērna vizītei pie otolaringologa, vecāki var konsultēties ar bērna pediatru vai ģimenes ārstu par nepieciešamo ārstniecību, gaidot konsultāciju. Pediatrs ir tiešās pieejamības speciālists, kas nozīmē, ka pie viņa var doties bez nosūtījuma (pat, ja bērns nav pie viņa reģistrēts, bet ir reģistrēts pie kāda ģimenes ārsta).

Lai noskaidrotu informāciju par visām ārstniecības iestādēm, kurās var saņemt valsts apmaksātu otolaringologa konsultāciju Rīgā un citās pilsētās, aicinām skatīt www.rindapiearsta.lv vai zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darbdienās no plkst.8.30 līdz 17.00).