Atvērto durvju diena – kā strādā ģimenes ārsta prakse un ko tur var saņemt?

27.09.2013.  |   Drukas versija

Šodien, 27.septembrī, Nacionālā veselības dienesta Centrālā biroja 3.stāvā no plkst.10.00 līdz 17.00 norisināsies Atvērto durvju diena!

Atvērto durvju dienā iedzīvotājiem būs iespēja noskaidrot informāciju par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kurus sniedz ģimenes ārsta prakse. Visas dienas garumā tiks pārraidīta informatīva prezentācija par to, kā var izvēlēties ģimenes ārstu, kā strādā ģimenes ārsta prakse un citu informāciju par prakses darbu.

Iedzīvotāji varēs saņemt bukletu „Mans ģimenes ārsts" un vizītkartes ar Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 numuru, kas var būt noderīgi pašu mājās vai ar kuriem var dalīties, nododot tuviniekiem, draugiem vai kaimiņiem!

Līdz plkst.16.30 Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs arī bez maksas saņemt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK), jo pasākums norisināsies telpā, kurā tiek izsniegtas EVAK kartes – Nacionālā veselības dienesta Centrālajā birojā, Cēsu ielā 31 k3 (6.ieeja, 3.stāvs), Rīgā. Atvērto durvju dienu iedzīvotāji var apmeklēt bez iepriekšējas pieteikšanās.

Atvērto durvju diena Nacionālajā veselības dienestā ir iespēja apvienot divas lietderīgas lietas – saņemt EVAK karti un uzzināt vairāk par valsts apmaksāto veselības aprūpi ģimenes ārsta praksē!