Iedzīvotāji atzinīgi novērtēja EVAK saņemšanu "Balttour 2013"

11.02.2013.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests sadarbībā ar Ārlietu ministrijas Konsulāro departamentu piedalījās starptautiskā tūrisma izstādē "Balttour 2013", kas norisinājās starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala". Sestdien, 9.februārī, izstādes apmeklētāji klātienē varēja saņemt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK).

Apmeklētāji atzinīgi novērtēja iespēju saņemt EVAK izstādes laikā, jo izstādes apmeklēšanu varēja lietderīgi apvienot ar EVAK saņemšanu. Vairāki iedzīvotāji norādīja, ka devās uz izstādi ar mērķi saņemt EVAK, jo tas bijis netālu no viņu dzīvesvietas un tā bija arī iespēja saņemt citu interesējošu informāciju. Izstādē izgatavotas un izsniegtas 93 EVAK.

Atgādinām, ka EVAK var saņemt gan Nacionālajā veselības dienestā, gan arī pa pastu, nosūtot Nacionālajam veselības dienestam aizpildītu un parakstītu pieteikuma veidlapu, kurā norādīta precīza dzīvesvietas adrese. Pēc pieteikuma saņemšanas EVAK karte tiek izgatavota un nosūtīta kā ierakstītā vēstule uz norādīto adresi.

Vairāk informācijas par EVAK var uzzināt sadaļā „EVAK karte" vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darbdienās no plkst.8.30 līdz 17.00).