Informējam par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku brīvdienās

28.04.2012.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests sveic Latvijas iedzīvotājus ar gaidāmajiem svētkiem un atgādina par dažādām medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku brīvdienās.

Atgādinām, ka padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos iedzīvotāji var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi medicīniskus padomus sniedz brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, bet darba dienās no plkst.17.00 līdz plkst.8.00 no rīta.

Gadījumā, ja nepieciešams saņemt medicīnisku konsultāciju ģimenes ārsta kompetences ietvaros, svētku laikā iedzīvotāji var vērsties pie dežūrārstiem. Rīgā dežūrārsti būs pieejami 30.aprīlī un 5.maijā. Lielākajās Latvijas pilsētās ārpus Rīgas dienas laikā dežūrārsti būs pieejami no 30.aprīļa līdz 6.maijam.

Traumu gadījumos vai pēkšņas saslimšanas gadījumos iedzīvotāji var vērsties arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos. Ar steidzamās medicīniskās palīdzības punktu atrašanās vietām var iepazīties NVD mājaslapā www.vmnvd.gov.lv. Neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta ir veselība vai dzīvība, palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas.

Atgādinām, ka neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi var izsaukt, zvanot pa tālruni 113.