Informējam par medicīnisko palīdzību svētku brīvdienās

23.12.2011.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests novēl Latvijas iedzīvotājiem priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu 2012.gadu! Arī svētku laikā aicinām būt uzmanīgiem un padomāt par savu un savu tuvāko veselību.

Atgādinām, ka medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana, iedzīvotāji var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi medicīniskus padomus sniedz brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, bet darba dienās no plkst.18.00 līdz plkst.8.00 no rīta.

Lai svētku dienās saņemtu medicīnisku konsultāciju pēkšņas saslimšanas gadījumos, iedzīvotāji var vērsties pie dežūrārstiem. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās Rīgā dežūrārsti būs pieejami 24.decembrī, 26.decembrī un 31.decembrī no plkst.8.00 līdz plkst.15.00. Lielākajās Latvijas pilsētās ārpus Rīgas dienas laikā dežūrārsti būs pieejami no 24.decembra līdz 26.decembrim, 31.decembrī un 1.janvārī (precīzus darba laikus skatīt dežūrārstu darba grafikā).

Traumu gadījumos vai pēkšņas saslimšanas gadījumos iedzīvotāji var vērsties arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos.

Neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta ir veselība vai dzīvība, palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas. Atgādinām, ka neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt, zvanot pa tālruni 113.